Šebestián Pavel Smrčina OFM

Otec Šebestián Pavel Smrčina ofm, je františkánský kněz, 56 let, působící momentálně již dva roky v sídlištní farnosti v Plzni. Kromě běžné pastorace slouží také v mediálním prostoru svými každodenními krátkými zamyšleními na YouTube kanále "Šebestián ofm", která jsou zaměřená nejen pro věřící. Dříve působil 17 let v Moravské Třebové, kde kromě ...

Otec Šebestián Pavel Smrčina ofm, je františkánský kněz, 56 let, působící momentálně již dva roky v sídlištní farnosti v Plzni. Kromě běžné pastorace slouží také v mediálním prostoru svými každodenními krátkými zamyšleními na YouTube kanále "Šebestián ofm", která jsou zaměřená nejen pro věřící. Dříve působil 17 let v Moravské Třebové, kde kromě běžné pastorace otevřel své srdce a dveře kláštera lidem na okraji společnosti. 

 Díky této jeho otevřenosti potřebným postupně v jejich františkánském klášteře a dvou bratry františkány spravovaných farách v okolí našlo domov více jak šedesát "trosečníků". Za tuto službu potřebným také obdržel cenu Laskavec nadace Karla Janečka. 

Zobrazit

Šebestián Pavel Smrčina OFM Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky