Sleva! MODLÍM SE ZA SVOU MILOU nejen 31 dní: Vejmělka, Jakub Zobrazit větší

MODLÍM SE ZA SVOU MILOU nejen 31 dní: Vejmělka, Jakub

978-80-7295-249-6

Nový produkt

Tato kniha je věnována všem, kteří chtějí zvát Boha do nejosobnějších oblastí svého života.

Nakladatel: Cesta

Rok vydání: 2019

Popis zboží: kniha, brož., počet stran: 80

Více informací

76 Kč s DPH

-15%

89 Kč s DPH

Více informací

Když přemýšlíš o tom, že budeš s někým chodit, nebo už s někým chodíš anebo už přemýšlíš o manželství, je to vcelku zásadní věc. Takový vztah, i když třeba neskončí manželstvím, bude mít na tebe, toho druhého a případně i další lidi velký vliv. Určitě stojí za modlitby. Ať už budeš sdílet radost, nebo starosti, Bůh je připraven ti naslouchat.

Máš před sebou 31 modliteb, které tě můžou vést, když se budeš za tyto věci modlit. Možná ti přijde zvláštní modlit se nějaké připravené modlitby, které vymyslel někdo jiný. Ale je jen na tobě, jak s nimi naložíš. Jsou skvělou inspirací. Pomůžou ti, když nebudeš umět najít slova. Ukážou ti oblasti, za které by tě třeba ani nenapadlo se modlit. Uvidíš, že modlit se za svého milého či svou milou znamená také – a možná především – modlit se za sebe, své srdce, svůj charakter a postoje. Že modlitba je hledáním Boží vůle.

Přejeme ti, aby tvoje modlitba neskončila na čísle 31, ale byla tvou každodenní zkušeností.

Anotace:

Každý v srdci nosíme někoho, za koho se můžeme modlit...
Dvě knížečky modliteb za milovanou osobu jsou rozdělené podle pohlaví a mohou přinést do začínající lásky, trvalého partnerského vztahu nebo pevného manželství nové impulzy k modlitbě.
Během 31 dní dvojice uchopuje témata jako je odpuštění, důvěra, zranění z minulosti nebo společný humor a předkládá je v krátkých modlitbách uvedených biblickým citátem Bohu.
Prosby jsou obohaceny také o několik výzev, kterými prosebník může potěšit svůj protějšek, a liší se ve znění podle toho, zda se modlíte za svou milou nebo za milého.