Sleva! MODLÍM SE ZA SVÉHO MILÉHO nejen 31 dní: Vejmělková, Monika Zobrazit větší

MODLÍM SE ZA SVÉHO MILÉHO nejen 31 dní: Vejmělková, Monika

978-80-7295-248-9

Nový produkt

Tato knížka je pro všechny dívky a ženy, které se chtějí modlit za své stávající či budoucí milé. 

Nakladatel: Cesta

Rok vydání: 2019

Popis zboží: kniha, brož., počet stran: 78

Více informací

76 Kč s DPH

-15%

89 Kč s DPH

Více informací

Tato knížka je pro všechny dívky a ženy, které se chtějí modlit za své stávající či budoucí milé. Věř mi, modlitba má velikou moc, může radikálně proměnit Tvůj život. Modlím se, aby Ti MSZSM byla inspirací ve chvílích, kdy budeš po modlitbě toužit a aby byla pomocí, když nebudeš moci najít slova. Modlím se za to, abys mohla skrze každodenní rozhovor s Bohem poznat více Jeho, sebe i svého milého. Modlím se, aby ses učila čím dál více důvěřovat Bohu, ať už jsi ve svém životě kdekoliv a s kýmkoliv. Modlím se, aby se pro Tebe mohl Ježíš stávat tím nejmilejším, a abys skrze Jeho lásku mohla milovat svého milého a ostatní.
M.
Anotace:
Každý v srdci nosíme někoho, za koho se můžeme modlit...
Dvě knížečky modliteb za milovanou osobu jsou rozdělené podle pohlaví a mohou přinést do začínající lásky, trvalého partnerského vztahu nebo pevného manželství nové impulzy k modlitbě.
Během 31 dní dvojice uchopuje témata jako je odpuštění, důvěra, zranění z minulosti nebo společný humor a předkládá je v krátkých modlitbách uvedených biblickým citátem Bohu.
Prosby jsou obohaceny také o několik výzev, kterými prosebník může potěšit svůj protějšek, a liší se ve znění podle toho, zda se modlíte za svou milou nebo za milého.