Sleva! KŘESŤANSTVÍ A HOMEOPATIE: Werl, Milan Zobrazit větší

KŘESŤANSTVÍ A HOMEOPATIE: Werl, Milan

978-80-7295-273-1

Nový produkt

Téma „křesťan a homeopatie“ je aktuální, zajímavé, potřebné – a výbušné! Kolik už zaznělo názorů, varování, černobílých zjednodušení i emotivních výkřiků… Práce Milana Werla je důkladná, věcná, vyvážená a celistvá.

Více informací

126 Kč s DPH

-15%

148 Kč s DPH

Více informací

„V dnešní době mnoho lidí využívá homeopatickou léčbu. Přitom jsou na homeopatii velmi rozdílné názory, zejména kvůli nezvyklému způsobu výroby homeopatik pomocí opakovaného ředění a protřepávání. Setkal jsem se s lidmi, kteří byli zcela přesvědčeni, že jim tato léčba pomohla, ale také s lidmi tvrdícími, že je to pouhé placebo, protože v homeopatikách není žádná látka, která by mohla léčit. Sám jsem si kladl otázku, proč je velké množství lidí přesvědčeno, že je vyléčilo něco, co se připravovalo téměř nekonečným ředěním a průběžným protřepáváním. Také mezi křesťany jsem se setkal s odlišnými pohledy na homeopatii. Někteří v ní neviděli problém, jiní se naopak obávali její okultní podstaty. Četl jsem také, že některým křesťanům mělo užívání homeopatik způsobit nejrůznější problémy, které odezněly po modlitbě přímo se vymezující vůči homeopatii. Jednou z motivací pro sepsání této publikace byla snaha potvrdit nebo vyvrátit následující úvahu.“

Osobní rozvoj, profesní růst a prohlubování znalostí patří mezi základní snahy každého zodpovědného člověka. V současné době pociťujeme „zahlcení informacemi“. Jejich vhodný výběr je proto nezbytný. V problematice homeopatie nám tato publikace přináší přehledné a ucelené informace se širokými aspekty. Není mnoho podobných prací, ve kterých by autor tak nezaujatě a objektivně předkládal čtenáři fakta. Mohu tak tuto knihu doporučit nejen křesťanům, ale i zdravotníkům napříč všemi obory.

MUDr. Václav Šplouchal

Málokdy se stane, že při obhajobě diplomové práce uslyší absolvent teologické fakulty výzvu, aby svůj text co nejdříve publikoval. Už vůbec je nevídáno, aby smlouva o knižním vydání byla podepsána čtyřiadvacet hodin poté. U knihy, kterou držíte v ruce, platí obojí.

   Téma „křesťan a homeopatie“ je aktuální, zajímavé, potřebné – a výbušné! Kolik už zaznělo názorů, varování, černobílých zjednodušení i emotivních výkřiků… Práce Milana Werla je důkladná, věcná, vyvážená a celistvá. Čtenář díky ní získá nejen teologicky fundovanou informaci o celé problematice, nýbrž i do širšího kontextu zasazený pohled na fyzické i duchovní zdraví Bohem stvořené bytosti jménem člověk.

P. Mgr. Petr Vrbacký