Sleva! PSYCHOLOGIE DUCHOVNÍHO ŽIVOTA: Smékal Vladimír Zobrazit větší

PSYCHOLOGIE DUCHOVNÍHO ŽIVOTA: Smékal, Vladimír

978-80-7295-221-2

Nový produkt

Dílo renomovaného psychologa prof. Vladimíra Smékala se zabývá mnoha úrovněmi vztahu mezi psychologií a spiritualitou. Vysvětluje, co je to duchovní život a jaké má účinky na psychiku, seznamuje s významnými názory na otázky existence duše a její funkce a možnosti, pojednává o vědomí, osobnosti...

Nakladatel: Cesta

Rok vydání: 2019 (dotisk)

Popis zboží: kniha, brož., počet stran: 144

Více informací

117 Kč s DPH

-15%

138 Kč s DPH

Více informací

Dílo renomovaného psychologa prof. Vladimíra Smékala se zabývá mnoha úrovněmi vztahu mezi psychologií a spiritualitou. Vysvětluje, co je to duchovní život a jaké má účinky na psychiku, seznamuje s významnými názory na otázky existence duše a její funkce a možnosti, pojednává o vědomí, osobnosti a o souvislostech mezi typovou strukturou osobnosti a povahou jejího duchovního života.

Zkoumá vztah vědy a víry, charakterizuje náboženství a jeho typy a součásti. V závěrečné kapitole se věnuje tématu duchovního a duševního poranění a jejich uzdravování. Text je určen psychologům, učitelům, sociálním pracovníkům, lékařům, ale i všem ostatním, kdo se zajímají o duchovní život a hledají inspiraci pro jeho rozvíjení.